Kontakt

Urzad Miasta i Gminy w Łasinie
ul. Radzyńska 2
86-320 Łasin, Polska

Zapraszamy od pn do pt 7.15 - 15.15
Telefony: (0-56) 466 50 43
(0-56) 466 50 41
Fax:(0-56) 466 50 46
E-mail: umig@lasin.pl
Internet: www.lasin.pl

Nr konta:
33 9484 1033 2325 0350 4992 0001

Galeria
2017-11-24 15:13:22

Uhonorowano dzieci, młodzież i działaczy sportowych za osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe na szczeblu wojewódzkim, krajowym i pozakrajowym

W dniu 23.11.2017 r. na sesji Rady Miejskiej Łasin uhonorowano dzieci, młodzież i działaczy sportowych za osiągnięcia edukacyjne, artystyczne i sportowe na szczeblu wojewódzkim, krajowym i pozakrajowym. Wyróżnione osoby otrzymały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Łasin i Przewodniczącego Rady Miejskiej dyplomy i drobne upominki. Łącznie nagrodzone zostały 34 osoby.Podsumowanie osiągnięć dotyczyło roku szkolnego 2016/2017. 


Wśród uczniów szkół podstawowych wyróżniono: 


-  reprezentujący Szkołę Podstawową w Wydrznie zespół uczniowski „Witaminki na 102” w składzie: Mikołaj Karpus, Lena Kaźmierczak, Tomasz Kaźmierczak, Kacper Kernstein, Ariel Kowalski, Nikolas  Kowalski, Patryk Krowiński, Amelia Olińska, Joanna Olińska, Julia, Strzelczyk, Natalia Strzelczyk, Inga Weidner, Sebastian Wszołek, Joanna Żak, Zofia Antonina Żmuda,  który pod opieką Pani Wiesławy Machowskiej-Górskiej, zajął III miejsce w etapie WIOSNA i IV miejsce w GRAND PRIX w Ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej  w ramach projektu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem",


- Adama Niedzina za uzyskanie bardzo dobrego wyniku  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, - Julię Markuszewską i Jakuba Rose za zdobycie II w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim,


- Bartosza Chojnickiego i Pawła Suchoparskiego za zdobycie III miejsca w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim,


- Jacka Zawackiego i Piotra Błachnio za zdobycie VI miejsca w Mistrzostwach Polski w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców,  - Marcela Jasińskiego, Jacka Zawackiego i Piotra Błachnio za zdobycie X miejsca w Memoriale im. Andrzeja Grubby w Tenisie Stołowym Chłopców. 


- Piotr Błachnio wyróżniony został również za zdobycie I miejsca w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych - GAPA oraz uzyskanie wyróżnienia w wojewódzkim konkursie matematycznym "Liga Zadaniowa" i w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur,  


- Kingę Czarnuch za zdobycie tytułu laureata Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Piosenki „Awans 2017”, wyróżnienie w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych - GAPA  i wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Poezji „Złote Usta”.


Wyróżnieni gimnazjaliści to:


- Monika Merholc i Kacper Kamiński za zdobycie złotego medalu Mistrzostw Europy w Wędkarstwie Rzutowym na Litwie,


- Jacek Wiśniewski za zdobycie II miejsca w wojewódzkim konkursie matematycznym "Liga Zadaniowa"  i uzyskanie  bardzo dobrego wyniku w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur,


- Vanessa Olech za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna”.  

Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wyróżniono:  Huberta Rumińskiego, Michała Merholc i Pawła Jaszewskiego za zdobycie III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Juniorów w Tenisie Stołowym.


Dyplom dla najlepszego  trenera Ludowego Klubu Sportowego "Piast", w podziękowaniu za wywalczenie z drużyną młodzików awansu do III ligi, otrzymał Pan Marcin Zająkała.  

 

Pan  Kazimierz Tamiłowski otrzymał dyplom za dwukrotne zdobycie V-ce Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym.  Pan Kazimierz Tamiłowski będzie reprezentował Polskę    i promował nasze Miasto podczas Mistrzostw Świata w dniach od 30.11.2017 r. do 03.12.2017 roku.  Panu Kazimierzowi życzymy zdobycia kolejnego medalu.


Wszystkim nagrodzonym godnie reprezentującym i promującym naszą gminę gratulujemy!

Realizacja: NET-atak.pl strony internetowe & MaxDesign.pl

kielce kielce
ksiegowa kielce

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.