Kontakt

Urzad Miasta i Gminy w Łasinie
ul. Radzyńska 2
86-320 Łasin, Polska

Zapraszamy od pn do pt 7.15 - 15.15
Telefony: (0-56) 466 50 43
(0-56) 466 50 41
Fax:(0-56) 466 50 46
E-mail: umig@lasin.pl
Internet: www.lasin.pl

Nr konta:
33 9484 1033 2325 0350 4992 0001

Galeria
2016-04-19 08:10:53

XI ZJAZD ODDZIAŁU MIEJSKO-GMINNEGO ZWIĄZKU OSP RP W ŁASINIE

W dniu 15 kwietnia 2016 r. obradował w Łasinie XI Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele i delegaci wszystkich Ochotniczych Straży Pożarnych  z terenu miasta i gminy Łasin oraz zaproszeni goście. W imieniu ustępującego Zarządu sprawozdanie z pięcioletniej działalności złożyli  Prezes Zarządu druh Rafał Kobylski i Komendant Miejsko-Gminny druh Wojciech Marchlewski. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił dh Benedykt Gawenda. Komisja Rewizyjna wnioskowała o udzielenie absolutorium, które Zjazd przyjął jednogłośnie. Następnie dokonano zatwierdzenia nowego składu Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP Łasin i wyboru Komisji Rewizyjnej na kadencję w latach 2016-2021.

Skład Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego : 

Prezes Zarządu – Kobylski Rafał

Wiceprezesi Zarządu: Hinz Paweł, Duszyński Marek

Komendant Miejsko-Gminny Związku OSP RP – Marchlewski Wojciech

Sekretarz Zarządu – Zakrzewski Michał

Skarbnik Zarządu – Żmijewski Michał

Członek Prezydium – Beyer Wojciech

Członkowie Zarządu: Barański Piotr, Erdmański Adam, Leśkiewicz Stanisław, Wiśniewski Jan.

Skład Komisji Rewizyjnej Oddziału Miejsko-Gminnego w Łasinie:

Przewodniczący – Gawenda Benedykt

Wiceprzewodniczący – Dąbrowski Henryk

Sekretarz Komisji – Ostrowski Piotr

Wybrano delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Grudziądzu: Barański Piotr, Duliasz Henryk, Kępiński Marek, Sikora Sławomir, Zakrzewski Michał.

Do składu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Grudziądzu na przyszłą kadencję wybrano przedstawicieli w osobach: Duszyński Marek, Hinz Paweł, Kobylski Rafał i Marchlewski Wojciech.

XI Zjazd uchwalił program działania, w którym nakreślił zadania dla Ochotniczych Straży Pożarnych i Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Łasinie oraz określił sposoby realizacji celów statutowych.  Szczególny nacisk w przyszłej kadencji będzie skoncentrowany na pozyskiwanie nowych członków w OSP, organizowanie szkoleń funkcyjnych i działaczy Związku, podejmowanie działań w celu pozyskiwania sprzętu ratowniczo – gaśniczego co przyczyni się podwyższenia  stanu gotowości bojowej OSP do działań ratowniczych.

Realizacja: NET-atak.pl strony internetowe & MaxDesign.pl

skup aut gdynia

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.