Kontakt

Urzad Miasta i Gminy w Łasinie
ul. Radzyńska 2
86-320 Łasin, Polska

Zapraszamy od pn do pt 7.15 - 15.15
Telefony: (0-56) 466 50 43
(0-56) 466 50 41
Fax:(0-56) 466 50 46
E-mail: umig@lasin.pl
Internet: www.lasin.pl

Nr konta:
33 9484 1033 2325 0350 4992 0001

Galeria
2015-07-31 15:13:37

Strategia Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego (ORSG) Powiatu Grudziądzkiego - konsultacje społeczne

Komitet Sterujący Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego zaprasza do zapoznania się z projektem Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego oraz do zgłaszania uwag do przedmiotowego dokumentu.
Obszar Rozwoju Społeczno-Gospodarczego (ORSG) Powiatu Grudziądzkiego tworzy Powiat Grudziądzki oraz dwie gminy: Miasto i Gmina Łasin oraz Gmina Świecie nad Osą.
Opracowana strategia stanowi część systemu programowania Polityki Terytorialnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego planowanej do wsparcia w ramach wydzielonych środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Przygotowany projekt strategii, oprócz listy propozycji projektowych planowanych do realizacji przez samorządy zawiera również projekty planowane do realizacji przez podmioty społeczne.
Projekt opracowano w oparciu o syntetyczną diagnozę Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego identyfikującą obszary problemowe i określającą kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego naszego powiatu oraz po zebraniu w drodze otwartego naboru projektów – propozycji przedsięwzięć do ujęcia w Strategii ORSG i po spotkaniach i konsultacjach z różnymi środowiskami.
Uwagi do dokumentu można zgłaszać wyłącznie za pośrednictwem załączonego poniżej formularza uwag w terminie od 30 lipca 2015 r. do 14 sierpnia 2015 r. Prosimy przesyłać wypełnione formularze pocztą elektroniczną na adres mailowy: promocja@powiatgrudziadzki.pl.
W tytule maila prosimy wpisać: konsultacje społeczne ORSG.
Wszelkie informacje dotyczące opracowywanej strategii zamieszczone są na stronach internetowych:


•    na stronie internetowej http://www.powiatgrudziadzki.pl/ w zakładce Obszar Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego,
•    na stronie internetowej http://www.lasin.pl/,
•    na stronie internetowej http://www.swiecienadosa.lo.pl/

 

Poniżej zamieszczamy:
projekt Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Grudziądzkiego,
formularz uwag

 

Realizacja: NET-atak.pl strony internetowe & MaxDesign.pl

skup aut gdynia

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.