A
A
2009-11-02 11:42:38

Wyniki sekcji trojboju siłowego Piast-Tartech Łasin

Z Pucharami wrócili zawodnicy LKS Piast -Tartech Łasin z mistrzostw Warszawy w wyciskaniu leżąc  /10.10.2009r./
Karol Drzymalski w wadze 100kg zajął I miejsce uzyskując 240 kg
Michal Bartkowski uzyskując 125 kg zajął drugie miejsce w kategorii  do 75kg.
Kazimierz Tamiłowski wynikiem 165kg. zajął  miejsce w kategorii  weteranów powyżej 40 lat

Startując na zawodach o Puchar Polski w trójboju siłowym  Karol Drzymalski zajął IV miejsce wynikiem 760kg w wadze do 100kg a Kazimierz Tamiłowski w wadze 82.5 w kategorii seniorów także IV miejsce a punktacji open weteranów  II miejsce.

W  zawodach Pucharu Polski w wuciskaniu sztangi rozegranych w Nasielsku Karol Drzymalski wynikiem 250kg  zajął I miejsce a Kazimierz Tamiłowski wygral kategorie weteranow open wynikiem 160 kg.