Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2018-12-12 12:21:54

W naszym urzędzie zapłacisz kartą płatniczą i telefonem

Urząd Miasta i Gminy Łasin przystąpił do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, którego oragnizatorem jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Program dotyczy upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Dzięki niemu możemy korzystać z możliwości bezpłatnego, bezgotówkowo płacenia za czynności administracyjne.


Stanowisko kasowe jest wyposażone w terminal służący do obsługi kart płatniczych. Każdy mieszkaniec  przy pomocy karty płatniczej lub telefonu będzie mógł zapłacić swoje rachunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatności z użyciem karty płatniczej lub telefonu będą odbywać się w Urzędzie tak samo, jak w dowolnym sklepie wyposażonym w terminal. W kasie Urzędu Miasta i Gminy przy pomocy karty będzie można wpłacić każdą kwotę bez minimalnego limitu przeprowadzanej operacji.


Płatności można dokonać również w formie zbliżeniowej. Terminale obsługiwane są przez firmę POLCARD i służą do obsługi kart płatniczych, tj. w systemie płatniczym VISA oraz MasterCard.


Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec gminy, takich jak podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata od zagospodarowania odpadów komunalnych itp.

Płacący nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z terminala

W terminale wyposażone zostały również: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Przedszkole Miejskiej oraz Szkoła Podstawowa w Łasinie.

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.