Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2019-12-20 13:32:41

GOSPOSTRATEG - Regiogmina Ankieta

Urząd Marszałkowski razem ze Szkołą Główną Handlową i Uniwersytetem Mikołaja Kopernika realizuje projekt REGIOGMINA finansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z programu GOSPOSTRATEG (więcej o projekcie: regiogmina.kujawsko-pomorskie.pl)

Głównym celem programu jest ocena stopnia zadowolenia przedsiębiorców z pomocy oferowanej im przez instytucje publiczne w województwie kujawsko-pomorskim, a także rozpoznanie oczekiwań przedsiębiorców w tym zakresie.

 

Niniejsze przedsięwzięcie wpisuje się w projekt badawczy GOSPOSTRATEG – „Regiogmina” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Jego efektem będzie m.in. wdrożenie innowacyjnego podejścia do stymulowania przedsiębiorczości w gminie za pomocą odpowiednio skomponowanego zestawu instrumentów wsparcia.

 

W wyniku badania ankietowego, zostanie określone zapotrzebowanie przedsiębiorców na pomoc, co w kolejnej kroku pozwoli na wypracowanie instrumentów dedykowanych mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom, a następnie ich wdrożenie.

 

Aby wypełnić ankietę, proszę skorzystać z poniższego linku: https://limesurvey.sgh.waw.pl/index.php/186866?lang=pl

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.