Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2020-05-22 07:18:15

Opracowanie Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łasin na lata 2021 – 2027

Szanowni Państwo,

Miasto i Gmina Łasin przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łasin na lata 2021 – 2027.

Obecnie mamy opracowaną diagnozę obszaru, która jest punktem wyjścia do określenia misji i wizji oraz planowania kierunków rozwoju i przedsięwzięć.

Jest dla nas bardzo ważne, żeby Państwo jako mieszkańcy wypowiedzieli się na temat tego, co jest dla Państwa ważne, co się Państwu nie podoba, w czym upatrują Państwo szanse na rozwój naszej lokalnej społeczności.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną diagnozą i jej podsumowaniem przedstawionym w formie prezentacji multimedialnej.

Ponadto poniżej zamieszczamy link do kwestionariusza ankiety, poprzez wypełnienie której otrzymają Państwo możliwość wypowiedzenia się na temat tego, jak się Państwu tu żyje i mieszka oraz co należałoby by zrobić z Państwa punktu widzenia, by żyło się tu lepiej. Wystarczy klikną w poniższy link i wypełnić

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nv4x-szex0eAVdJs2f-NaXz3TfmYUidEvXEorJ5-gWFUOUZHWEM5T1Q3NzgzR1RVQUZHUVYxWENRVi4u

 

Ze względu na panującą od kilku miesięcy pandemię koronawirusa niestety nie możemy się spotkać w większym gronie i porozmawiać na temat rozwoju naszej Gminy. Dlatego tym bardziej każda wypełniona ankieta będzie miała dla nas ogromne znaczenie, gdyż dzięki niej będziemy wiedzieć, że nasza lokalna społeczność nie jest Państwu obojętna.  

Swoje sugestie odnośnie diagnozy można zgłaszać poprzez formularz konsultacji społecznych, wysyłając go na adres mailowy umig@lasin.pl

Na Państwa opinie i ankiety czekamy do 31 maja 2020 roku

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.