Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2022-02-01 12:31:42

NOWE FIRMY - Nabór wniosków w terminie: 16.02.2022 - 16.03.2022 r.

LGD „Vistula -Terra Culmensis” 17 stycznia br.  ogłosiła konkurs nr 02/2022 z zakresu podejmowania działalności gospodarczej na obszarze działania LGD.
Kwota wsparcia to aż 60 tys. zł - są to środki na zakup sprzętu, wyposażenia, wykup usług, na prace remontowo-budowlane i inne niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.
Zapoznaj się z ogłoszeniem, jego ogólnymi warunkami dostępu, z lokalnymi kryteriami jakie musisz spełnić by uzyskać minimum punktowe warunkujące wybór Twojego wniosku do dofinansowania.

LGD na potrzeby tego konkursu zorganizuje dla zainteresowanych złożeniem wniosku 3 spotkania informacyjne z zakresu zasad i warunków przyznawania wsparcia, te spotkania traktowane będą jako udział w doradztwie.
Ponadto zorganizowane zostaną 3 szkolenia z zakresu prowadzenia małej firmy - "ABC małej firmy" - aspekty prawne, formy i zasady prowadzenia i rozliczania małej firmy, zasady prowadzenia działalności nierejestrowej. Szkolenia te dedykowane są dla osób zainteresowanych założeniem firmy w ramach konkursu, jak i dla osób, które prowadzą już takie firmy, skorzystali wcześniej z dotacji z naszej LGD lub planują taką firmę założyć np. w przyszłości i chcą zdobyć wiedzę z tego zakresu.
Zapraszamy do śledzenie strony www.lgdvistula.org gdzie będą publikowane szczegółowe informacje w tym zakresie - terminy i formy organizacji tych spotkań/szkoleń.

https://www.lgdvistula.org/lsr-2014-2020/nowe-firmy/740-konkurs-02-2023

https://www.lgdvistula.org/aktualnosci/742-nowe-firmy-ogolne-zasady-przyznawania-wsparcia

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.