Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2024-05-10 07:58:16

Pożegnaliśmy Radnych kadencji 2018-2024.

Podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej Łasin kadencji 2018-2024, która odbyła się w budynku Ratusza pożegnano i podziękowano Radnym za ich dotychczasową pracę na rzecz Miasta i Gminy Łasin. Radni zrealizowali i wcielili w życie wiele pomysłów i projektów, byli ważnym i cenionym wsparciem działań Burmistrza.

Podczas uroczystego spotkania odchodzący Radni otrzymali symboliczne podziękowania jako wyraz wdzięczności za zaangażowanie oraz poświęcony czas na rzecz naszej małej społeczności. Jednocześnie będzie to dla nich namacalna pamiątka pracy w Radzie Miejskiej.

Przemówienie wygłosił Janusz Heinrich - Przewodniczący Rady Miejskiej Łasin dziękując za owocną współpracę władzom Miasta i Gminy, koleżankom i kolegom Radnym oraz wszystkim jednostkom pomocniczym.

Słowa uznania padły również z ust Rafała Kobylskiego - Burmistrza Miasta i Gminy Łasin, który podsumował kończącą się kadencję i wyraził nadzieję na dalszą dobrą współpracę z Radnymi
w rozpoczynającej się kadencji 2024-2029. 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.