Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
Dodatkowe informacje


skup aut gdańsk
2016-04-29 15:10:26

PODSUMOWANIE NA SZCZEBLU MIASTA I GMINY ŁASIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „OBRONA CYWILNA WOKÓŁ NAS”

W dniu 29 kwietnia 2016 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Łasin odbyło się podsumowanie na szczeblu Miasta i Gminy Łasin wojewódzkiego konkursu plastycznego „Obrona Cywilna Wokół Nas”. W bieżącym roku konkurs przebiega pod hasłem: „112 w trudnej sprawie, nie używaj przy zabawie”. Celem tego przedsięwzięcia jest nauka właściwego korzystania z numeru alarmowego 112, a w konsekwencji ograniczenie ilości niepotrzebnych zgłoszeń w postaci zapytań o numer telefonu, taksówkę, fryzjera czy adresu pizzerii. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych.

Komisja konkursowa powołana przez Szefa Obrony Cywilnej Miasta i Gminy Łasin w składzie: Wojciech Marchlewski – insp. OC  UMiG Łasin, Paweł Hinz – Naczelnik OSP Łasin, Michał Żmijewski – Naczelnik OSP Szonowo Szlacheckie, ustaliła zwycięzców:

grupa I    (Szk.Podst. 1-3) –  brak prac plastycznych

grupa II    (Szk.Podst. 4-6)  

1m.  Żak Małgorzata – Szkoła Podstawowa Wydrzno

2 m.  Zawada Aneta Wiktoria – Szkoła Podstawowa Zawda

3 m.  Knaak Kamil – Szkoła Podstawowa Wydrzno

grupa III (Gimnazja)     

1 m.  Kwiatkowska Weronika – Gimnazjum nr 2 Jankowice

2 m. Kalinowska Paulina - Gimnazjum nr 2 Jankowice

grupa IV (Szkoły ponadgimnazjalne) 

1m. Borowska Partycja – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Łasin

2 m. Wydrzyńska Małgorzata – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Łasin

3 m. Szymańska Laura – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Łasin.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Łasin. Dodatkowo, w celu poprawy własnego bezpieczeństwa na drogach, każdy otrzymał elementy odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grudziądzu oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Rejon Grudziądzki”. Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Łasin Rafał Kobylski i przedstawiciel stowarzyszenia „Bezpieczny Rejon Grudziądzki” Andrzej Stachnowicz. Nagrodzone prace zostały przesłane do oceny na szczebel wojewódzki do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Laureatom życzymy dalszych sukcesów.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.