Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
Dodatkowe informacje


skup aut gdańsk
2016-02-01 14:50:25

Srebrne Medale „ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU”,

W dniu 22 stycznia 2016 r. w czasie XVI Sesji Rady Miejskiej w Łasinie przedstawiciele Wojskowego Komendanta Uzupełnień z Grudziądza: mjr Maciej Paszkowski i kpt. Jerzy Brzóścikowski, wręczyli w uznaniu zasług położonych w dziedzinie rozwoju i umacniania obronności Rzeczypospolitej Polskiej, Srebrne Medale „ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU”, nadane przez Ministra Obrony Narodowej, Państwu Danieli i Tadeuszowi Olszewskim.  

Z tej okazji Wojskowy Komendant Uzupełnień z Grudziądza przekazał Państwu Olszewskim okolicznościowy list gratulacyjny, w którym przekazał wyrazy szczerego uznania za przygotowanie synów do dorosłego życia oraz ukształtowanie w nich właściwych postaw ludzkich i obywatelskich. Podkreślił, że dowodem ich wzorowego wychowania była nienaganna służba wojskowa. Swoim zaangażowaniem i wzorową postawą żołnierską przyczynili się do wykonywania trudnych i skomplikowanych zadań realizowanych przez wojsko, a tym samym przyczynili się do rozbudowy systemu obronności państwa Polskiego.

Życzenia państwu Olszewskim złożył także Burmistrz Miasta i Gminy Łasin Pan Rafał Kobylski, dziękując za wychowanie dzieci w duchu patriotyzmu i oddanie Ojczyźnie, przekazał na ręce Pani Danieli kwiaty. W imieniu wszystkich radnych Rady Miejskiej Łasin Przewodniczący Pan Rafał Radacki pogratulował i podziękował za wzorowo wypełniony powszechny obowiązek obrony Rzeczypospolitej Polskiej oraz wzorowe odbycie przez synów czynnej służby wojskowej w Polskich Siłach Zbrojnych.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.