A
A
2010-03-24 09:53:27

INFORMACJE

Uprzejmie informuję, że zawodnik naszej sekcji LKS Piast-Tartech Łasin a mieszkanie wsi Szembruk, uczestnicząc w mistrzostwach Polski w wyciskaniu dnia 20 marca 2010r, w Wilkasach  k/Giżycka zdobył mistrzostwo Polski,Startując w kategori do 100kg uzyskal 250 kg,W pozostałych tegorocznych imprezach w których uczestniczyli zawodnicy sekcji trójboju siłowego uzyskano następujące wyniki:

W zawodach zawodow silowych o Puchar wójta  gminy Nowe Miasto Lub., które przeprowadzone zostaly w Gwiżdzinach zwyciężyl LKA Piast- Tartech Łasin uzyskując 40 pkt.  2 miejsce KS Zamek Kurzętnik 26 pkt. Startowali 8 klubow
Waga do 65 kg.  III m Nikodem Archiwa 9o kg.  VII Kamil Piotrowski 75 kg.

Waga do 75 kg. I m.Michal Bartkowski 140 kg

Waga do 85 kg Rafal Rutkowski II 162.5 kg.

Waga do 95 kg. Kazimierz Tamiłowski  160 kg.

Waga do 100 kg Karol Drzymalski  220 kg.

W XVII turnieju trójboju silowego przeprowadzonego w Kurzętniku Drużyna LKS Piast-Tartech zajęla II miejsce.

Indywidualnie zwyciężyli w kat do 90 kg Kazimierz Tamiłowski 515 kg  i Karol Drzymalski w kat. do 100 kg. wynikiem 800kg.