Kontrast:
Czcionka:
A
A
A
2021-05-13 14:31:57

JAK BEZPIECZNIE SIĘ SPISAĆ

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy już 14 MAJA O GODZINIE 14:00 na LIVE PT. "JAK

BEZPIECZNIE SIĘ SPISAĆ? PORADY SPISOWE DLA SENIORÓW". Wydarzeniewspółorganizowane jest przez Ministerstwo Rodziny i PolitykiSpołecznej, Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora i Główny UrządStatystyczny.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/events/279745873890289

 

1 kwietnia 2021 roku wystartował Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Spis potrwa do końca września bieżącego roku. Zgodnie z ustawą o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021 (Dz. U. z 2019 poz. 1775, z późn. zm.), udział w spisie jest obowiązkowy. Każdy z obywateli musi zezwolić na udostępnienie części swoich danych osobowych. Problem w tym, że chęć na ich pozyskanie mają także osoby działające niezgodnie z prawem, a moment na oszustwa pod pozorem spisu powszechnego jest doskonały z punktu widzenia przestępców.

Jak spisać się bezpiecznie? Jak zweryfikować rachmistrza spisowego? Na te oraz inne pytania odpowie W NAJBLIŻSZY PIĄTEK (14 MAJA) O GODZINIE 14:00 DR DOMINIK ROZKRUT, SZEF GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY. Moderatorem spotkania on-line będzie ŁUKASZ

SALWAROWSKI, PREZES STOWARZYSZENIA MANKO I REDAKTOR NACZELNY GŁOSU SENIORA.

 Transmisja na żywo odbędzie się równocześnie na:

   https://www.facebook.com/GlosSeniora/

   https://www.facebook.com/mripsRP/

   https://www.youtube.com/user/MPiPSRP

 

  Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny!

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.